top of page
Hukuk büromuz, 1977 yılında Malatya ilinde kurulmuş olup, dinamik ve alanlarında uzman kadrosu ile müvekkillerine, hızlı ve etkin hukuki danışmanlık, eğitim ve denetim hizmeti sunmaktadır.
 
Objektiflik, şeffaflık ve verimlilik ilkelerini en üst düzeyde uygulayan büromuz, müvekkillerine Türkiye'nin her yerinde ve dünyanın belli başlı merkezlerinde hizmet verecek altyapıya sahip bulunmaktadır. 
Hukuk büromuz, kurumsal hizmetlerinin yanı sıra, GAYRİMENKUL ve İNŞAAT HUKUKU, AİLE HUKUKU, MİRAS HUKUKU, TİCARET HUKUKU, İŞ ve SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU, İDARE HUKUKU, FİKRİ ve SINAİ MÜLKİYET HUKUKU, İCRA ve İFLAS HUKUKU alanlarında da uzman personelleri vasıtasıyla müvekkillerine özel hukuk hizmetlerini sunmaktadır. 
Hukuk büromuz, Türkiye'de bir ilk olan, HUKUKİ GÜVENLİK YÖNETİMİ VE DENETİMİ hizmetinin yanı sıra, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde, kanun kapsamında kalan işletmelerin uyum süreçlerinin yürütülmesi konusunda da her türlü altyapıya sahiptir.
 
Hukuk büromuz, zaman ve mekan bağımsız çalışma prensibi ile çağın gerektirdiği 4. nesil teknolojinin en son yeniliklerini hukuk sistemi ile bağdaştırmak sureti ile müvekkillerini de bu sürece entegre etmektedir. Çözüm ve sonuç odaklı çalışmak ve uzun vadeli çözümler sunmak hukuk büromuzun temel ilkelerindendir.
 
Müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarına göre stratejiler oluşturup, bu oluşturduğumuz stratejilerin hayata geçirilmesinde müvekkillerimize yardımcı oluyoruz. 
bottom of page